Ankara'da DHKP-C operasyonu

Ankara'da DHKP-C operasyonu
Aralarında bazı sendikaların da yer aldığı 21 ayrı noktaya eş zamanlı operasyon düzenleyen polis söz konusu adreslerde arama yaptı. 10 kişi gözaltına alındı.

Adalet Bakanlığı ve AKP Genel Merkezine düzenlenen saldırılara yönelik yürütülen soruşturma kapsamında terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyon başlatan Ankara polisi çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.
 
AKP Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığına yönelik saldırıların ardından sürdürülen operasyonlar kapsamında, sabah saatlerinde aralarında Liman-İş Sendikasının da bulunduğu 21 adreste yapılan arama tamamlandı. 
 
Operasyonlar kapsamında, aralarında sendikaların da olduğu 21 adreste yapılan aramalar sona erdi. Örgütün Ankara il sorumlusu olduğu ileri sürelen kişinin de aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.
 
LİMAN-İŞ’TE ARAMA SONA ERDİ
 
Operasyon kapsamında, sabah 05.45'te Liman-İş Sendikası'nın genel merkez binasına gelen polis ekipleri, aramalarına başladı.
 
Dış kapıyı kırarak içeri giren polis ekipleri, kişi ve parmak izi araması yaptı. Yaklaşık 2 saat süren arama, saat 08.00 civarında sona erdi. Polis ekiplerinin, hiçbir evrak almadığı bildirildi.   (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com