Ankara'da Sürpriz Buluşma!

Ankara'da Sürpriz Buluşma!
Erdoğan ile Kılıçdaroğlu, TESK'in olağan kongresi öncesinde kısa bir süre görüştü..

TESK'in 18'nci Genel Kurulu öncesinde gerçekleşen buluşmada Başbakan Erdoğan ve ve CHP lideri Kılıçdaroğlu yaklaşık 10 dakika görüştü. Görüşmeyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

TESK Genel Kurulu'nun yapıldığı salona saat 10.22'de ilk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geldi. CHP lideri bekleme salonuna alındı. CHP liderinden sonra Başbakan Erdoğan da yanında bakanlarla birlikte geldi. İki lider burada bir süre görüştü.

Görüşmede Başbakan Erdoğan’ın yanında Sanayi Bakanı Nihat Ergün, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Başmüzakereci Egemen Bağış bulunurken, Kılıçdaroğlu’nun yanında ise Akif Hamzaçebi, Faik Öztrak ve Umut Oran vardı.

DÖRT AŞAMALI GÜVENLİK ZİNCİRİ

TESK'in genel kurul salonuna girebilmek için dört aşamalı güvenlik çemberi oluşturuldu.

Öncelikle otelin ana giriş kapısında başlayan arama, ardından salonun bulunduğu katta ise üç aşamalı olarak gerçekleşti. Asansörün bitiminden itibaren üst ve çanta aramasını geçenler, beş adım sonra üçüncü aşama ile karşılaştı. Orayı da aşmayı başaranlar bu kez salonun girişinde kimlik kontrolüne tabi tutuldu.

TESK'in Genel Kurulu'na daha önce de başbakanlar ve cumhurbaşkanları katılmış, ancak böylesine yoğun bir güvenlik önlemi alınmamıştı.

Vatan

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com