Ankara'da üst geçitte el bombası bulundu

Ankara'da üst geçitte el bombası bulundu
Anadolu Bulvarı'ndaki üst geçitte çok sayıda el bombası bulundu.

Alınan bilgiye göre Anadolu Bulvarı'ndaki bir üst geçidin ayağında bulunan poşet Ankara polisi tarafından incelendi. Poşette çok sayıda el bombası ve değişik çaplarda mermi bulunduğu tespit edildi. Devriye görevi yapan emniyet güçlerinin bulduğu mühimmat incelemeye alındı. Bölge araç ve yaya trafiğin bir süre kapatıldı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin: Anodolu Bulvarı'nda bulunan mühimmat dolu poşetten 11 el bombası ile 16 kalaşnikof fişeği çıktığını açıkladı.

İçişleri Bakanı Şahin, Ankara Ticaret Odası Kongre Salonu'nda düzenlenen 'Muhtarın Anayasa'daki Yeri ve Önemi Sempozyumu'na katıldı. Şahin, buraya gelişinde gazetecilerin, Ankara'da bulunan el bombalarıyla ilgili sorusu üzerine şunları söyledi: "Sabah saatlerinde polisimiz GİMAT yakınında, Anadolu bulvarı üzerinde, köprü altında bir poşet içinde 11 tane el bombası, 16 tane de kalaşnikok fişeğinden oluşan bir mühimmat buldu. Konu araştırılıyor. Örgüt bağlantılı olup olmadığı henüz belli değil. Her yönden Ankara polisimiz konuyu araştırıyor. Belirlenen ayrıntıları daha sonra Ankara Valiliğimiz paylaşacak." (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com