Ankaragücü'nde çek skandalı!

Ankaragücü'nde çek skandalı!
Ankaragücü Başkanı Sami Altınyuva'nın, Gaziantepspor'dan aldığı çeklerden birini tahsil ettiği öğrenildi.
Ankaragücü Başkanı Sami Altınyuva'nın, Gaziantepspor'dan aldığı çeklerden birini tahsil ettiği, diğerini ise iade ettiği öğrenildi.
 
DHA'nın haberine göre; Sami Altınyuva, Beşiktaş maçı sonrası Gaziantepspor yöneticileri ile yaptığı Turgut Doğan Şahin pazarlığı skandala dönüştü. Altınyuva'nın, futbolcuyu 1 milyon 300 bin TL karşılığında Gaziantepspor'a sattı ve iki adet 650 bin TL'lik çek aldığı belirtildi.
 
Fakat futbolcunun ve bazı Ankaragücü yöneticilerin bu satışa karşı çıkması nedeniyle transfer gerçekleşmemişti. Ayrıca Altınyuva'nın, Gaziantepspor yöneticilerinden aldığı çeklerden ilkini pazartesi günü tahsil ettiği ve bir kısmını özel işlerinde kullandığı öne sürüldü.
 
Transferi yatan futbolcu için ikinci çeki bugün tahsil etmeye çalışan Altınyuva'nın Gaziantepspor yöneticilerin müdahalesi sonucunda çeki iade ettiği öğrenildi. İlk çeki pazartesi tahsil ettiği iddia edilen Başkan Altınyuva'nın, Gaziantepspor yöneticilerine yarın kendi çekini iki aylık süre isteyerek vereceği iddia edildi.
 
Öte yandan Ankaragücü - Sivasspor maçı öncesi Sivas seyahatinin uçakla gidiş biletlerini de yine eski bir başkanın aldığı öğrenildi. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com