Ankaragücü'nde sular durulmuyor

Ankaragücü'nde sular durulmuyor
Küme düşen 102 yıllık Ankaragücü Kulübü'nde, şimdi de teknik direktör Hakan Kutlu ile yönetim kurulu arasında fesih tartışması yaşanıyor.
Tarihinin en kötü sezonunu yaşayarak küme düşen 102 yıllık Ankaragücü Kulübü'nde, şimdi de teknik direktör Hakan Kutlu ile yönetim kurulu arasında fesih tartışması yaşanıyor.
 
Sarı-lacivertli yönetim kurulunun, sözleşmesini feshetmek istediği teknik direktör Hakan Kutlu, bugüne kadarki alacaklarının ödenmesi için kulübe ihtarname gönderdi. 
 
Bu arada Ankaragücü Kulübü'nün eski başkanı İlyas Ertan Sümer de ''Hocanın banka hesabına parası yatırılmıştır'' açıklaması yaptı.
Teknik direktör Hakan Kutlu ile yönetim kurulu arasında yaşanan bu gelişmelere Ankaragücü taraftarları büyük tepki gösteriyor. Sarı-lacivertli taraftarlar, sosyal paylaşım sitelerinde, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durumda yaşananların uygun olmadığı görüşünü savunuyorlar.
 
Sarı-lacivertli taraftarlar ayrıca, teknik heyet ve oyunculara destek vermek amacıyla yeni sezon öncesi ilk antrenmanın yapılacağı 11 Temmuz akşamı Beştepe Tesisleri'nde toplanmak için yine sosyal paylaşım sitelerinden duyurular yapıyorlar. 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com