Ankaragücü'nün Futbolcuları Kapış Kapış!

Ankaragücü'nün Futbolcuları Kapış Kapış!
Ankaragücü'nde futbolcuların serbest kalması gündeme gelince, Süper Lig kulüpleri kolları sıvadı...


Fenerbahçe eski oyuncusu Özgür Çek, Galatasaray Sestak, Bursa da Murat ve Adem için görüşmelere başladı.

Ahmet Gökçek'in başkanlığa geldiği genel kurulun 25. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde iptaline karar verilince, Ankaragücü'nde hareketli günler yaşanmaya başladı. Sarı-Lacivertliler'de alacaklarını tahsil etmek için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran futbolcuların 1 ay içinde ödemelerinin yapılmaması halinde serbest kalacak olması, Süper Lig kulüplerini harekete geçirdi. Fenerbahçe'nin 2006-09'da kadrosunda yer alan Özgür Çek'e teklif götüreceği, Sapara'yla ilgili de nabız yoklayacağı, Galatasaray'ın da Sestak için temasa geçeceği belirtildi. 'Son Şampiyon' Bursaspor'un sol kanat oyuncusu Murat Duruer ile Adem Koçak'a talip olduğu kaydedildi.

Pusuya yattılar!

Murat ve Adem için Kayserispor ile İstanbul Büyükşehir Belediye'nin de pusuda olduğu ifade edilirken, Sivasspor ve Manisaspor'un Güven'le ilgilendiği öğrenildi.

Ahmet Gökçek'in teknik heyete, “Haftabaşında futbolcuların alacaklarına mahsuben 4-5 trilyon ödeyelim, kalanı için de bir, iki ay garanti vererek süre isteyelim” dediği iddia edildi.

Sarı-Lacivertli yönetimin Antalya deplasmanından sonra devam kararı aldıklarını söylemesi beklenirken, temyiz için mahkemeye başvuracakları da ileri sürüldü.


fanatik 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com