Anketle Çocuk Tacizi!

Anketle Çocuk Tacizi!
Kadıköy Göztepe'de kendisini 'anketör' olarak tanıtan 20-25 yaşlarındaki sapık, iki küçük kız çocuğunu evine kadar takip edip taciz etti.

İstanbul Kadıköy Göztepe'de okul çıkışı iki küçük kızı evlerine kadar takip ederek, taciz eden bir kişi polisi alarma geçirdi. Kendisini 'anketör' olarak tanıtan ve boynunda tanıtım kartı ile elinde siyah bir çanta taşıdığı belirlenen tacizcinin 25-30 yaşlarında, esmer ve orta boylu olduğu belirlendi. Polis, robot resmiyle tacizcinin izini sürüyor.

Son bir hafta içinde yaşanan iki olay Kadıköy polisini alarma geçirdi. Çocuk Şube Müdürlüğü'ne başvuran E.K.'nin ailesi kızlarının evde tecavüz girişimine uğradığını söyleyerek şikayetçi oldu.

TAKİP EDİP EVE KADAR GİRDİ
14 yaşındaki E.K. psikolog refakatinde yaşadığı korku dolu anları anlattı. E.K. “Okuldan eve dönmek için yola çıktım. Evin sokağına geldiğimde, 25-30 yaşlarında esmer, orta boylu biri beni takip etmeye başladı. Apartmana beraber girdik. Evimizin olduğu katta asansörden indim. O yukarı çıktı. Merdivenlerden geri indi. Eve girdiğimde zile bastı. Kapıyı açtım. 'Anketörüm. Engelliler için birkaç soru soracağım' dedi. Kabul etmedim. Zorla içeri girdi. Korktuğum için sesimi çıkaramadım. Yanıma gelip pijamalarımı çıkardı. Göğsüme dokundu. Cinsel organıma elini soktu. Dudaklarımdan öptü. Bana bir hastalığın var dedi. 10 dakika beni taciz etti. Sonra gitti” dedi.

Daha sonra adı açıklanmayan bir kız çocuğu da aynı şekilde evinde tacize uğradı. Polis, iki mağdurun verdiği bilgiler doğrultusunda tacizcinin robot resmini çizdirdi. Tüm emniyet birimlerine dağıtılan robot resim ile tacizcinin izi sürülüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com