Anne Baba İçin En Zor Karar!

Anne Baba İçin En Zor Karar!
İngiltere'de, tüp bebek yöntemiyle, yanlışlıkla başka bir ailenin çocuğuna hamile kalan kadın bebeği 9 ay karnında taşıyarak hayat verdi..

Savage çifti (sağda), Logan adı verilen bebeği Shannon and Paul Morell çiftine verdi. Ancak “Her şeye rağmen o bizim bebeğimiz olarak kalacak” diyorlar.

İngiltere'de, bir kadın belki de hayatının en zor kararını verdi. Tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığında, “Taşıdığınız çocuk sizin değil” haberi alan kadın sırf ona hayat vermek için onu karnında taşıdı. Carolyn ve Sean Savage çifti 2009 yılında aldıkları bir kararla tüp bebek tedavisi görmeye başladı. İki çocuğu olan ancak 40 yaşına yaklaştığı için tedavi olmak zorunda kalan Carolyn, tüp bebek yöntemi sayesinde hamile kaldı.

Kürtaj onu öldürmek olurdu

Ancak hamileliğin ilk aylarından klinikten acı haber geldi. Soyadı benzerliği yüzünden başka bir çiftten alınan yumurta ve sperm örnekleriyle hamile kalmıştı, taşıdığı çocuk onların çocuğu değildi. Bebeği doğurup Logan ailesine veren Carolyn Savage, “Sadece başkasının çocuğu olduğu için onu aldıramazdım. Kürtaj yaptırmak onu öldürmek olurdu” diye düşündüğünü söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com