Anne Çocuğunu Sattı!

Anne Çocuğunu Sattı!
İstemediği çocuğunu dünyaya getirdikten sonra başka bir aileye sattı

Eskişehir'de bir kadın, özel hastanede düzmece bir rapor hazırlayarak, istemediği çocuğunu dünyaya getirdikten sonra başka bir aileye sattı. Olay ihbar üzerine 13 ay sonra ortaya çıktı.
Eskişehir'de Ş. E. isimli kadın yaklaşık bir yıl önce, doğum için Kütahya'dan Eskişehir'e geldi. Doğacak çocuğunu ailevi nedenlerle istemeyen Ş. E, R.K'yi aracı yaparak çocuğunu evlatlık vermek istediğini kendisine söyledi. Bunun üzerine R.K'de, Eskişehir'de çocukları olmayan Ali Z.(44) ve Sema Z.(38) çifti ile anlaştı. Daha sonra Sema Z. hamileymiş gibi Eskişehir'deki özel bir hastaneye yattı. Hastanede doğum yapan diğer kadının bebeği de, M.Z. Z ismiyle A.Z.ve S.Z.'nin kayıtlarına geçirildi.
Olaydan haberdar olan ve olaydan bir süre sonra hastaneden ayrılan bir personel olayı polise ihbar etti. Eskişehir polisi de 13 ay önce gerçekleştirilen olayı ortaya çıkardı. Olayın ortaya çıkmasından sonra 13 aylık çocuk Kütahya'daki ailesine teslim edildi. Adliyeye sevk edilen şahıslar çıkarıldıkları Cumhuriyet Savcılığı tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Eskişehir Sağlık Müdürlüğü de olayın gerçekleştiği özel hastane ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com