Anne Karabulut'un Acılı Haykırışı!

Anne Karabulut'un Acılı Haykırışı!
Cem Garipoğlu'nun avukatı mahkeme salonunu karıştırdı..

Münevver Karabulut cinayeti davasında, Cem Garipoğlu'nun avukatı Aytekin Kaya, “Kafamızı masanın altına sokup savunma yapacak halimiz yok. Sürekli susturulup sindirilmeye çalışılmamız kimyamızı bozuyor” deyince duruşma salonu karıştı. Münevver Karabulut'un annesi Nagehan Karabulut elini masaya vurarak, “Ne bozuluyor ulan. Kimyası bozuluyormuş. Bizim kimyamız bozuldu” diye bağırdı.

İZLEYİCİLER SALONDAN ÇIKARILDI
Münevver Karabulut'un kardeşi Enver Karabulut ise ağlama krizine girerek duruşma salonunu terk etti. Bu sırada duruşmaya izleyici olarak katılan Münevver'in arkadaşlarından bazıları da “Katilsiniz” diye bağırdı. Mahkeme Başkanı Mevlüt Bayraktaroğlu'nun talimatıyla izleyicilerden bazıları salondan çıkartıldı.

Münevver Karabulut cinayetinin davası dün Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Duruşma öncesi, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyesi yaklaşık 100 kişi Bakırköy Adliyesi önünde eylem yaptı ve siyah çelenk bıraktı. Aralarında Münevver'in annesi Nagehan Karabulut'un da bulunduğu grup adliye önünde kırmızı karanfiller dağıttı. Üzerinde Münevver'in fotoğrafının bulunan ve “Davamız sürecek unutmayacağız” yazılı beyaz tişört giyen Nagehan Karabulut, duruşma salonuna da elinde kırmızı bir karanfille girdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com