"Anneciğim Seni Çok Seviyorum" Yazıp İntihar Etti!

"Anneciğim Seni Çok Seviyorum" Yazıp İntihar Etti!
Çalıştığı kafenin tuvaletinde kendini asan 16 yaşındaki çocuktan geriye annesine yazdığı mektup kaldı..

İzmir'in Narlıdere ilçesinde, üç gün önce Erzurum'dan gelerek bir kafede işe giren henüz soyadı belirlenemeyen 16 yaşındaki Adem ismindeki çocuk, çalıştığı kafenin tuvaletinde kendini astı. Polisin yaptığı incelemede, Adem'in "Anneciğim seni çok seviyorum. Bu hayat, bu fakirlik beni bu hale getirdi. Hakkınızı helal edin" yazılı not bıraktığı belirlendi.

Olay, saat 06.30 sıralarında Mithatpaşa Caddesi 368 numarada bulunan bir kafede meydana geldi. Yaklaşık üç gün önce memleketi Erzurum'dan gelerek kafede işe başlayan 16 yaşındaki Adem, sabah kafeye gelen iş arkadaşları tarafından tuvalette asılı bulundu.

Bilgi verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri, Adem'in olay yerinde öldüğünü belirlerken, polis yaptığı incelemede Adem'in "Sevgili kardeşim okulunu oku. Okulunu ihmal etme, benim gibi olma. Anneciğim seni çok seviyorum. Beni bu hayat, bu fakirlik bu hale getirdi. Hakkınızı helal edin. Ölümümden kimse sorumlu değildir" yazılı not buldu.

Üzerinden kimlik çıkmayan Adem'in iş arkadaşları, Adem'in kimliğini yırtıp attığını gördüklerini iddia etti. Polis, Adem'in soy ismini belirleyip ailesine ulaşmak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma açıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com