Anneler Derneği'nden yaşlılara moral yemeği

Anneler Derneği'nden yaşlılara moral yemeği
Türk Anneler Derneği Afyonkarahisar Şubesi 'Yaşlılar Haftası' nedeni ile Afyonkarahisar Huzurevi sakinleri ile biraraya geldi.Türk Anneler Derneği Afyonkarahisar Şubesi'nin 'Yaşlılar Haftası' dolayısı ile Afyonkarahisar Huzurevi

Türk Anneler Derneği Afyonkarahisar Şubesi 'Yaşlılar Haftası' nedeni ile Afyonkarahisar Huzurevi sakinleri ile biraraya geldi.
Türk Anneler Derneği Afyonkarahisar Şubesi'nin 'Yaşlılar Haftası' dolayısı ile Afyonkarahisar Huzurevi sakinlerine Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) içerisinde bulunan Kuğu Park'ta yemek verdi. Yemekte konuşan Şube Başkanı Emine Ulusoy, yaşlılardan herkesin öğreneceği çok şey olduğuna inandığını belirterek, “Herkesin onların hayat tecrübelerinden yararlanılması gerekiyor” dedi.
Afyonkarahisar Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şevki Ceylan ise kurum olarak sivil toplum örgütlerinden aldıkları destekle çocuklar ve yaşlılara daha kaliteli hizmet vermek için çalıştıklarını söyledi. Ceylan, “Yardım muhtaç kesimleri birlik içerisinde yapılan bu etkinliklerle daha güzel günlere götüreceğimize inanıyorum' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com