Annenin Rüyası Cinayeti Çözdü

Annenin Rüyası Cinayeti Çözdü
Tekirdağ'da bir annenin gördüğü rüya beş yıllık sırrı aydınlığa kavuşturdu.

2006 yılında kaybolan Murat Koncagül'ün annesi Hatice Koncagul'ün ısrarıyla yeniden açılan soruşturma zanlıların bulunmasıyla sonuçlandı.

Olay beş yıl önce Tekirdağ'da yaşandı. Murat Koncagül arkadaşlarıyla birlikte gezmeye gitti ve kayıplara karıştı. Polisin arama çalışmaları sonuç vermedi. Üstelik gencin amcası Hasan Koncagül de yeğeniyle sık sık telefonla bağlantı kurduğunu kaybolmadığını söyleyince dosya kapandı.

Anne Hatice Koncagül ise rüyasında oğlunun yardım istediğini gördü. Durumu polise anlatınca dosya yeniden açıldı. 10 kişilik özel ekip, Murat Koncagül'ün en son 5 yıl önce Hasan Karaağaç, Sinan Tıkız ve Ali Kurten ile görüştüğünü tespit etti.

Hasan Karaağaç cinayet suçundan Kartal Cezaevi'nde, Sinan Tıkız ise hırsızlık suçundan Kırklareli Cezaevi'ndeydi. Dışarda olan tek şüpheli Ali Kurten sorgusunda cinayeti itiraf etti. Koncagül'ün cesedini ise diğer arakadşlarının yardımıyla dere kenarına attıklarını anlattı. Zanlı tutuklandı, Murat Koncagül'ün cesedi ise henüz bulunamadı.

Yeğeniyle görüştüğünü söyleyen gencin amcası da, Murat Koncagül'ün mirasına konmak için yalan beyanda bulunduğunu itiraf etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com