Annesine Dayak Atan Çocuktan Akıl Almaz Savunma!

Annesine Dayak Atan Çocuktan Akıl Almaz Savunma!
Annesini döverek hastanelik eden uyuşturucu bağımlısı çocuk korkunç bir savunma yaptı...

Adana'da öz annesi 60 yaşındaki Selime Özdemir'i hastanelik edinceye kadar döven uyuşturucu bağımlısı oğlu 40 yaşındaki Kadir Özdemir, yaşlı kadının şikayetinden kısa süre sonra yakalandı. Cinayet Bürosu ekiplerince adliyeye çıkartılan Kadir Özdemir, "Beni çileden çıkarttı. Ben de mağdurum" dedi.

Merkez Çukurova İlçesi'nin 2000 Evler Mahallesinde oturan 3 çocuk annesi Selime Özdemir, oğlu Kadir Özdemir hakkında, 'ağır hakaret, ölümle tehdit ve darp' suçlamasıyla Adana Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe verdi. Dilekçenin işleme konmasının hemen ardından harekete geçen ekipler Kadir Özdemir'i aynı mahallede bir kahvehanede yakaladı. Gözaltına alınan Özdemir, Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadesinde anne ve babasını dövdüğünü itiraf etti.

'Annesini dövmek ve ölümle tehdit etmek' suçlamasıyla ifadesi alınan Özdemir, "Ben madde bağımlısı mağdur bir insanım. Annemden döner büfesi açmak için para istedim. Vermedi, beni tahrik ve taciz etti. Rencide olunca da kendimi kaybettim. Pişmanım, ama ben de mağdurum. Beni de anlayışla karşılamak lazım" diye konuştu.

İfadesinin ardından 'annesini ağır şekilde darp ve ölümle tehdit etmek' suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Kadir Özdemir, emniyetten çıkartılışı sırasında basın mensuplarının sorularına, "Evet dövdüm. Babamı da dövdüm. Daha önce de dövmüştüm. Benim paraya ihtiyacım var. 2 bin 500 lira istedim, bana 'öldürsen de vermem' dedi. Ben de sinirlendim. Beni çileden çıkarttı, rencide etti. İnsan annesini dövmez biliyorum. Ama ne yapayım, pişmanım elbette, ama ben de mağdurum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com