Annesini hırpalayan kapkaççıları youtube'ta arıyor

Annesini hırpalayan kapkaççıları youtube'ta arıyor
İtalya'da, annesi kapkaççıların saldırısına uğrayan bir genç, güvenlik kamerasından aldığı videoyu YouTube'ta paylaştı ve "Bu kadına el uzatanların kim olduğunu bana bildirin, 2 bin Euro vereyim" notu düştü.

Napoli kentinde yaşayan bir kadın, yolda yürürken otomobilden inen 2 kapkaççının saldırısına uğradı. Çantasını vermemek için direnen kadını hırpalayan, tokat atan kapkaççılar, olay yerindeki bir güvenlik kamerasına yakalanmaktan kurtulamadı. Görüntülere göre, sinirlenen kadın daha sonra kapkaççıların arabasına tekmeler savuruyor.

Mağdur kadının oğlu, bu kamera görüntülerini video paylaşım sitesi YouTube'a koyarak, annesini hırpalayanları tanıyanların kendisine ulaşması halinde 2 bin Euro ödeyeceğini belirtti. Oğul, "Bu yankesicileri tanıyorsanız bana bildirin böylece bir insana nasıl tokat atılır onlara göstereyim. O kadın benim annem ve savunmasız bir kadına el uzatılması beni çok rahatsız etti. Bana kim yardım ederse şimdiden teşekkür ederim ve 2 bin Euro vereceğimi belirtirim" diye bir notu da videonun altına ekledi.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com