Annesini sevgilisini öldürten genç kız...

Annesini sevgilisini öldürten genç kız...
Eskişehir'de evlenmesine izin vermeyen annesini, kendisi gibi işitme engelli sevgilisi ve arkadaşına öldürttüğü iddia edilen genç kız, "Çok acı çekiyorum, herkesten özür diliyorum" dedi.

Eskişehir'de evlenmesine izin vermeyen annesini, kendisi gibi işitme engelli sevgilisi ve arkadaşına öldürttüğü iddia edilen genç kız, 'Çok acı çekiyorum, herkesten özür diliyorum' dedi.
1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, işitme engelli tutuklu sanıklar öldürülen Zekiye Özada'nın (44) kızı E.Ö. (19), sevgilisi G.U. (20) ve arkadaşı F.F. (21) bir kez daha hakim karşısına çıktı. Duruşmada, işitme engelliler uzmanı bilirkişi de hazır bulundu.
Sanık E.Ö., mahkemede işitme engelliler uzmanı aracılığıyla verdiği ifadede, 'Çok acı çekiyorum. Herkesten özür diliyorum' diye konuştu.
Mahkeme heyeti, sanıkların akli dengelerinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'ndan istenen raporların gelmediğini bildirdi.
Sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi.
E.Ö.'nın 31 Ocak 2008 tarihinde evlenmelerine izin vermeyen öğretmen annesini, uyuduğu esnada sevgilisi G.U. ile arkadaşı F.F.'yu eve çağırıp bıçaklatarak öldürttüğü ve altınlarını çaldığı iddia edilmişti. Ayakkabıdaki kan izinden yola çıkan emniyet güçlerinin çapraz sorgu yöntemiyle yakaladığı zanlılar E.Ö., G.U. ve F.F. tutuklanmıştı. Anne Zekiye Özada'nın yapılan otopside 38 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com