Annesinin çıplak pozlarıyla vurdular

Annesinin çıplak pozlarıyla vurdular
Obama’nın annesi Ann Dunham’ın çıplak fotoğrafları Cumhuriyetçi Parti tarafından seçmenlere CD halinde yollandı. Haber sitesi Daily Beast Dunham’ın seçim malzemesi yapılmasını eleştirdi

ABD merkezli haber sitesi Daily Beast, ABD Başkanı Barack Obama’nın annesi Ann Dunham’ın çıplak fotoğraflarının seçmenleri Demokrat Parti’den vazgeçirmek için kullanılmasını eleştirdi. Dunham’ın 1950’li yıllarda fetiş pornosu için çıplak fotoğraflar çektirdiği biliniyordu. Ancak şimdi görüntülerin yer aldığı bir belgeseli içeren CD’nin kararsız seçmenlerin yaşadığı bilinen eyaletlere gönderildiği ortaya çıktı. ‘Obama’dan nefret edenler en düşük seviyeye ulaştı mı?” başlıklı makalede Obama’nın annesine karşı olan bu davranışın ‘en ilkel küfür’ olduğu belirtildi.

SEÇMENLERE GÖNDERİLDİ

Joel Gilbert tarafından çekilen ‘Dreams from my real father’ (Gerçek babamdan hayaller) adlı belgeselin Cumhuriyetçi Parti’den üst düzey en az 1 yetkilinin girişimiyle seçmenlere gönderildiği öne sürüldü. Belgeselde Dunham’ın çıplak fotoğrafları Obama’ya 5 aylık hamileyken çektirdiği de iddia edildi. Gilbert belgeselin 1 milyondan fazla kopyasının Ohio eyaletinde yaşayan seçmenlere gönderildiğini açıkladı.

3 MİLYON KİŞİ

Gilbert’a göre belgesel Nevada eyaletinden 100 bin, New Hampshire eyaletinden de 100 bin kişiye daha gönderildi. Belgesel yapımcısı, “Gelecek hafta 2 ila 3 milyon kişiye daha yollayacağız” açıklamasını yaptı.

Daily Beast Dinesh D’Souza adlı yazarın Obama’s America (Obama’nın Amerika’sı) kitabında başkanın annesinden ‘şişman fahişe’ diye bahsedildiğine de dikkat çekti. Site D’Souza’nın Dunham için yaptığı ‘Obama’yı ailesine bırakarak Endonezyalı erkeklerle ilişki yaşamaya gidiyordu’ iddiasını da eleştirdi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com