Antalya'da engelliye huzurevinde dayak!

Antalya'da engelliye huzurevinde dayak!
Antalya'da özel bir huzurevinde kalan engelli 56 yaşındaki Fuat Özmen, müdür ve iki bakıcının kendisini yerlerde sürükleyip tartakladığı iddiasıyla polise şikayetçi oldu. Huzurevi'nin işletmecisi Feyza Meral ise Fuat Özmen'in huzuru bozduğunu öne sürerek,

Dayak iddiası, Güzeloba Mahallesi'nde bulunan özel bir yaşlı bakımevinde meydana geldi. Bakımevinden polisi arayan engelli Fuat Özmen, yurt müdürü ve iki bakıcının kendisini dövdüğünü ve yerlerde sürüklediği ihbarında bulundu. Olay üzerine bakımevine gelen polisler, Özmen'i bakımevi kapısı önünde tekerlekli sandalyede otururken buldu. Yöneticilerden şikayetçi olduğunu söyleyen Özmen, iki polisin yardımı ile tekerlekli sandalyeden indirilerek ekip otosuna bindirildi. Demircikara Polis Merkezi'ne getirilen Özmen, yine iki polisin kucağında ifade vereceği ikinci kata çıkartıldı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

"MÜDÜR VE İKİ GÖREVLİ DÖVDÜ"

Bakımevinde hemen her yaşlının sürekli dövüldüğünü ileri süren Özmen, "Beni döven müdür ve iki görevliydi. Yapmadıkları işkence kalmadı. Nefes darlığım var, bana ilaç vermediler, yatakta yatırdılar. Bütün hastalara aynı eziyeti yapıyorlar. Çayların pisliğini doldurup hastalara yedirdiler. Bugün de dövdüler" dedi.

"TEKERLEKLİ SANDALYEDEN KENDİSİNİ ATTI"

Fuat Özmen'in ardından ifade vermek için polis merkezine gelen huzurevinin işletmecisi Feyza Meral ise Özmen'in SGK anlaşmaları üzerine geldiğini belirterek, geldiği günden itibaren huzursuzluk yarattığını, zaman zaman hemşirelere sarkıntılık ettiğini, sürekli bağırıp çağırdığını öne sürdü. Meral, "Dayak olayı kesinlikle yoktur. Fuat Özmen bugün tekerlekli sandalyeden kendisini aşağı attı, o yüzden vücudunda ufak tefek ezikler oluştu" diye konuştu.

İfade veren Feyza Meral polis merkezinden ayrılırken, Fuat Özmen ise Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı huzurevine yerleştirildi.(SNK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com