Antalya'daki uyuşturucu operasyonu -Gazipaşa'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 20 kişiden 13'ü tutuklandı (Fotoğraflı-Görüntülü)

Antalya'daki uyuşturucu operasyonu   -Gazipaşa'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla   gözaltına alınan 20 kişiden 13'ü tutuklandı     (Fotoğraflı-Görüntülü)
Antalya'daki uyuşturucu operasyonu -Gazipaşa'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 20 kişiden 13'ü tutuklandı (Fotoğraflı-Görüntülü)

ANTALYA (A.A) - Gazipaşa'da uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 20 kişiden 13'ü tutuklandı.
     Gazipaşa Cumhuriyet Savcılığınca yürütülen uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen suç örgüte yönelik operasyon kapsamında çok sayıda adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda uyuşturucu madde üretimi ve ticareti yaptığı iddia edilen 20 kişi gözaltına alınmıştı.
     Emniyet ve jandarmada işlemlerinin ardından adliyeye sek edilen zanlılardan 2'si bayan H.K, P.U, Y.T, G.M, H.B, O.G, H.G, C.S, Ç.G, Ö.Y, A.P, U.K. ve Ç.A. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Diğer 7 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
     Gazipaşa'da 9 Haziran'da Antalya İl Jandarma Komutanlığı ile Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda önce 19 kişi, daha sonra da 1 kişi daha gözaltına alınmıştı.
    
     Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu (ANTALYA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com