Antremanları Kıran Kırana Geçiyor!

Antremanları Kıran Kırana Geçiyor!
Kütahyaspor yaz futbol okulu'nun antremanları kıran kırana geçen mücadelelere sahne oluyor..

Kütahyaspor Yaz Futbol Okulu'nun antremanları, kıran kırana geçen mücadelelere sahne oluyor.
Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait sentetik sahada 8 ile 13 yaş arası 70 öğrenci, antrenörler İbrahim Edhem Efe, Murat Şen, Alpaslan Mutlu ve Hidayet Arı yönetiminde çalışmalara başladı.
Antrenör İbrahim Edhem Efe, yaptığı açıklamada, gençlerin yaz aylarında hem vakitlerini değerlendireceği hem de sağlıklı bir bedene ulaşma adına yaz spor okulunun çok faydalı olacağına inandığını ifade etti.
Yaz Okulu'nda öğrencilere futbolun temel tekniklerini öğrettiklerini belirten Efe, 'Kütahyaspor'un gelişimine katkı olunması ve gençlerimizin yeteneklerini sergilemesini amaçlayan yaz futbol okulunun, ilimiz için faydalı çalışmaları hayata geçireceğine inanıyorum. Burada iki aylık süre içerisinde sadece futbol öğretmeyeceğiz. Ahlaklı, disiplinli devletine faydalı birey olması içinde eğitim vereceğiz. Burada bizim için önemli olan ahlaklı ve disiplinli olmasıdır. Sonra futbol gelmektedir. Çalışmamıza halen 1998 ile 2003 yılı doğumlu olan 70 öğrenci katılıyor. Bu sayının daha da artacağını umuyorum. Haftada 3 gün idman yapıyoruz' dedi.
Yaz Futbol Okulu'nun Ağustos ayı sonunda tamamlanacağını kaydeden Antrenör Efe, yetenekli öğrencilerin de Kütahyaspor bünyesine kazandırılacağını sözlerine ekledi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com