AÖF sınavı öncesi öğrencilere uyarı

AÖF sınavı öncesi öğrencilere uyarı
Manisa İlkadım Global Eğitim Açıköğretim-KPSS Kursu Müdürü Ali Kesimli ve Açıköğretim Bölüm Başkanı Akın Tunay, hafta sonu yapılacak olan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavları öncesi öğrencilere başarılar dileyerek, bir takım uyarı ve tavsiyelerde bu

5 Ocak Cumartesi ve 6 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek sınavın sonucuna ilişkin olumsuz hiçbir şey düşünüp konuşulmaması gerektiğini vurgulayan Kurs Müdürü Ali Kesimli, aşırı kaygının öğrenmenin ve öğrendiğini kullanmanın önünde büyük bir engel olduğunu söyledi. Kesimli, "Tüm açıköğretimli öğrencilerimizin sınava giderken yanlarında AÖF internet sitesinden çıkarılacak; sınav giriş belgesi, kimlik belgesi, yumuşak uçlu siyah kurşun kalem, iz bırakmayacak silgi bulundurmaları gerekiyor. Öğrencilerimizin sınavdan 1 saat önce sınava girecekleri binada hazır bulunmaları moral ve motivasyon açısında da çok önemli. Biz İlkadım ailesi olarak sınava girecek tüm açıköğretim öğrencilerimize başarılar dileriz" diye konuştu.

Sınava hazırlık sürecinde slaytla anlatımlı çalışmalar yaptıklarını belirten Kesimli, “Amacımız açıköğretim öğrencilerimizi 1. vize sınavlarına en iyi şekilde hazırlamaktır. Açıköğretim öğrencilerimiz de bu hazırlık çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade etmektedirler.” dedi.

Özel Manisa İlkadım AÖ-KPSS Kursu Açıköğretim Bölüm Başkanı ve Muhasebe Uzman Öğreticisi Akın Tunay ise "Açıköğretimde yaklaşık 25 yıllık sistem değiştiği için ders kitapları da değişmiştir. Manisa’da ders notlarını özetleyip açıköğretim öğrencilerine dağıtan ve yine çalışma sorularını öğrencilerine dağıtan tek kurum Özel Manisa İlkadım AÖ Kursu olmuştur. Manisa merkez ve ilçelerde yaşayan öğrencilerimiz bu konuya yoğun ilgi göstermişlerdir ve çok memnun olmuşlardır. Bu şunu gösteriyor ki; Manisa gençleri, Özel Manisa İlkadım AÖ Kursu’na güveniyorlar. Biz 11 yıllık deneyimli ve alanında öncü bir eğitim kurumuyuz. Açıköğretim de ilimiz branşında en donanımlı ve deneyimli uzman öğretici kadrosu kursumuzda görev yapmaktadır. (VİK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com