Arabayı yapıştırıcıya boyadılar!

Arabayı yapıştırıcıya boyadılar!
Denizli'de kimliği belirsiz kişi veya kişiler, bir aracın kapı ve cam sileceklerini yapıştırıcı ile yapıştırınca aracın sahibi soluğu polis karakolunda aldı.

Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, evinin bahçesindeki garaja bıraktığı 20 AL 716 plakalı aracı bakım için sanayiye götürmeye hazırlanan Necati Çoban, arabayı çalıştırdı ancak sağ taraftan binmek isteyen eşi bir türlü kapıları açamadı. Uzun süre kapıları açmak için çaba sarf eden Necati Çoban, silecekler ve kapı camlarında yapıştırıcı izleri görünce bir anlık şaşkınlık yaşadı. Aracının kapıları ve cam silecekleri yapıştırıcı ile yapıştırılan Çoban, soluğu polis
karakolunda aldı.

Tanımadığı kişi veya kişilerin aracına yapıştırıcı döktüğünü belirten Necati Çoban, "Kapının birini hiç açamıyoruz. Arka kapı da açılmıyordu ancak uzun uğraşlar sonucu açmayı başardık" dedi.

Aracının bakımı için sanayi sitesine gitmeye hazırlandığını ve arabayı çalıştırdıktan sonra eşinin tüm uğraşlara rağmen kapıları açamadığını belirten Necati Çoban, "Ben direksiyonda olduğum için önce ne olduğunu anlayamadım. Önce kapılarda yapıştırıcı olduğunu gördüm. Daha sonra sileceklere de döküldüğünü fark ettim. Daha önceden de aracımın lastiklerine çivi çakılmıştı. Kasıtlı olarak yapıldığını biliyoruz ama gözlerimizle görmediğimiz için şu veya bu yaptı diyemiyoruz. Bunun bir şaka olduğuna inanmıyorum" dedi. Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli incelemeleri yaparken, Necati Çoban olayı gerçekleştirenlerin bulunmasını istedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com