Aralarında aşk mı var?

Aralarında aşk mı var?
Bade İşçil, Buğra Gülsoy’la aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “Kesinlikle öyle bir şey yok. İşi öyle bir boyuta getirdiler ki, artık Buğra’yı sette görsem selam vermekten çekineceğim.”

10 ay önce evlendiği Burcu Kara’dan boşanacağı iddiasıyla gündeme gelen Buğra Gülsoy’un “Kuzey Güney” dizisindeki rol arkadaşı Bade İşçil’le aşk yaşadığı öne sürüldü.

Hürriyet'in haberine göre, İşçil, iddiaların doğru olmadığını söyledi: “İddialar çok ağır. Kesinlikle öyle bir şey yok. Burak benim set arkadaşımdır. Onun da ötesinde adam gibi adamdır. Üstelik Burcu’yu da yakından tanırım. İşi öyle bir boyuta getirdiler ki, artık Buğra’yı sette görsem selam vermekten çekineceğim, yanlış anlamasınlar diye. Buğra, benim kalp çarpıntısı hissettiğim biri kesinlikle değildir. Böyle dedikoduların çıkmasına benim yalnız olmam etki ediyor sanırım. Kıvanç Tatlıtuğ da Azra Akın’la birlikteyken, ‘Azra, Bade’yi kıskanıp seti bastı’ diye haber yapmışlardı. Dizide rol icabı kiminle aşk yaşıyorsan, gerçekmiş gibi haber yapıyorlar. Böyle haberler çıkabileceğini de tahmin ediyordum. Hatta dalgasını bile geçmiştim. Ama bu konu hakkında Buğra’yla hiç konuşmadık. Konuşmak isterse, ben bir arkadaşı olarak buradayım.”

ÖPÜŞMENİN PROVASI YOK


Bade İşçil, Buğra Gülsoy’la çekim arasında öpüşürken görüldüğü iddiası için de şunları söyledi: “O iddia da doğru değil. Her sahneyi birkaç kez tekrar alıyoruz ama öpüşme sahnesi bir kere çekiliyor. Provasını yapmak gibi bir durum da yok.” (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com