Arda Amaliyat mı Olacak?

Arda Amaliyat mı Olacak?
İddia edildiği gibi sezonu kapatmayan G.Saray kaptanı, 23. haftadaki İstanbul Büyükşehir maçında dümene geçiyor. Ancak sorun Arda'nın kasık ağrılarının bundan sonra peşini hiç bırakmayacak olması

Ameliyat olacak mı?... Sezonu mu kapattı?... Sakatlığı tam olarak ne ve nerede?... Türk futbol kamuoyunu aylardır meşgul eden tüm bu sorular, dün cevaplandı. Arda hakkında ilk güzel haber G.Saray'ın resmi internet sitesinden geldi: Almanya'ya gidip ameliyatını gerçekleştiren Dr. Muschawenk'e kontrol olan kaptanızımın bir operasyon daha geçirmesine gerek yok.
BU haberin ardından bir sevindirici gelişme daha yaşandı. Genç yıldızın sakatlığının sanıldığı gibi ameliyat olduğu sağ değil; sol kasağında olduğu belirtildi. Ve yapılan tetkiklerden sonra, Antalya maçının ardından bu bölgede ağrıları başlayan Arda'nın 'osteitis pubis' olmadığı da ortaya çıktı.
DAHA net bir anlatımla; Arda'nın ne bir kez daha ameliyat olmasına gerek var ne de yıldız oyuncu iddia edildiği gibi sezonu kapattı. Yapılan kontrollerin ardından milli futbolcunun sol kasık kanalında minimal genişleme tespit edildi. Ve Kaptan, sadece 3 hafta dinlendikten sonra İstanbul Belediye maçında sahada olabilecek.

ALEX GİBİ ÖĞRENECEK
ARDA'NIN sakatlığı konusunda her şey aslında o kadar da günlük gülistanlık değil. Uzmanlara göre Türk futbolunun çok şeyler beklediği genç yıldız, bundan sonra ağrılarla yaşamasını ve öyle futbol oynamasını öğrenmek zorunda. F.Bahçe'nin yıldız oyuncusu Alex'in benzer ağrılar çektiği biliniyor. Sambacı'nın uzun süre frikikten gol atamaması da bu sakatlığa bağlanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com