Arda Chelsea'ye Gidiyor!

Arda Chelsea'ye Gidiyor!
Sezon sonu ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'a Avrupa kulüplerinden teklif yağıyor.


“Doğal olarak Arda'yı isteyenler var. Yazın değerlendireceğiz. G.Saray yönetimi izin verirse Chelsea, Atletico Madrid ya da Bayern Münih'ten birine gidecek.”

Türkiye'de yazın bir beyin göçü daha yaşanacak gibi gözüküyor... G.Saray'ın velinimeti Arda Turan büyük olasılıkla sezon sonunda Avrupa yolcusu. Bunun mesajını veren kişi ise 24 yaşındaki genç kaptanın menajeri Ahmet Bulut.

Bir Radyo programına katılan Bulut, genç futbolcunun geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı ve Arda'ya talip olan Avrupa'nın dev kulüplerinin de isimlerini verdi. Oyuncunun geleceğine, sezon başında Atletico Madrid'in 11 milyon Euro'luk teklifini reddeden G.Saray kulübünün karar vereceğini ifade eden Bulut, buna neden olarak da Arda'nın sarı-kırmızılı kulüple devam eden sözleşmesini gösterdi.

SAYDIĞINIZ KULÜPLERDEN BİRİNDE OYNAR

“Doğal olarak Arda'yı isteyen kulüpler var. Bu da çok güzel bir şey” diyen Bulut, “Arda'yı Chelsea, Bayern Münih ve Atletico Madrid istiyor mu?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Arda, G.Saray'dan ayrıldığı zaman bu saydığınız kulüplerden birisine imza atacak. Yazın her şey belli olacak. Fakat bu transferin gerçekleşmesi için G.Saray Başkanı Adnan Polat ve yönetiminin izni lazım” diyerek yönetime de gerekenin yapılması için çok açık bir mesaj yolladı.

'GELECEK HAFTA OYNAR'

Uzun süredir futbola uzak olan Arda'nın sağlık durumuyla ilgili bilgi de veren Bulut, “Tahminim önümüzdeki hafta sahalara döneceği yönünde. Kendini daha iyi hissediyor, durumu daha her geçen gün iyiye gidiyor” ifadelerini kullandı. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com