Arda, Galatasaray'ı istiyor

Arda, Galatasaray'ı istiyor
İspanya La Liga'da Atletico Madrid forması giyen milli futbolcumuz Arda Turan, takımının performansı ve Galatasaray hakkında konuştu.
Milli Takımımız ve Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, kalbinin her zaman Galatasaray'la olduğunu söyledi.
 
İspanya'da, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Arda, sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi'nde halâ şansı olduğunu söyledi ve ''Olmazsa umarım Avrupa Ligi'ne gelirler ve bizimle karşılaşırlar. Benim için eşsiz bir maç olur'' dedi.
 
BANA GÖRE GALATASARAY BAŞARILI; HÂLA ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE ŞANSI VAR
 
Yıldız oyuncu Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşmalarının eşsiz olacağını söylerken; "Çok iyi gidiyorlar. Zaman neyi gösterir bilemem. Kalbimiz, dualarımız onlarla. Şampiyonlar Ligi'nde 3 tane maçları var. Türkiye Ligi'nin de lideri, bu nedenle hiç bir sıkıntı yok. Bence gruptan çıkma şansı var. Kalbim her zaman Galatasaray'la. Bana göre Şampiyonlar Ligi'ndeki 3 tane maçta da Galatasaray gayet başarılıydı. Eğer gruptan çıkamazlarsa umarım Avrupa Ligi'ne gelirler. Karşılaşırsak da benim için eşşiz bir karşılaşma olur".
 
HAMİT ÇOK BÜYÜK BİR PROFESYONEL
 
Milli Takım'dan takım arkadaşı olan Hamit Altıntop için de değerlendirmelerde bulanan Arda; "Hamit ağabey iyi hissediyor. Hamit ağabey'le telefonda konuşuyorum her zaman çok büyük bir profosyonel. Çok önemli bir kariyeri var. Umarım böyle devam eder".
 
EMRE AĞABEY'İN GOL ATMASINA ÇOK SEVİNDİM
 
Takım arkadaşı Emre Belözoğlu'nun gol atmasına çok sevindiğini söyleyen Arda; " İşler iyi gidiyor, hem Avrupa'da hem de ligde! Emre ağabey gol attı, gerçekten çok mutlu oldum. Sanki kendim atmışcasına. Kral Kupası başlıyor bu da bizim için çok önemli. Her 3 platformda da en iyisini yapmaya çalışacağım".
 
SAKATLIĞIM HIZLA DÜZELİYOR, BU HAFTA YA DA VALENCİA MAÇINDA OYNAYABİLİRİM
 
Sakatlığım hızla düzeldiğini söyleyen Arda Turan; " Kemik ödemi önemli bir nokta; ağrı yapıyor, dikkat etmek gerekir. Fakat daha iyi hissediyorum. Belki bu hafta belki de Valencia maçında oynayabilirim".
 
BİZ SAHADA İŞİNİ YAPAN BİR TAKIMIZ
 
En iyisini yapmak istediği söyleyen yıldız oyuncu; "Bizim takımımızda herkes önemli, herkesin yeri ayrı. Sonuçta biz sahada işimizi yapıyoruz. Biz sahada işini iyi yapan bir takımız bu nedenle hocama söyledikleri için teşekkür ederim. Benim işim sahada, hocamın söylediklerini sahada yapmam için tekrar güçlü bir şekilde dönmek için en iyisini yapmak gerekiyor".
 
LİG ŞAMPİYONLUĞU VE AVRUPA LİGİ FİNALİ'Nİ KONUŞMAK İÇİN ERKEN
 
Takımın hedeflerini anlatan Milli oyuncumuz; "Biz her maça ayrı ayrı bakıyoruz. Her kulvarda en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bekleyip göreceğiz. Henüz çok erken bunu konuşmak için. Bekleyip göreceğiz. Bunu konuşmak için henüz erken. Real Madrid, Barcelona çok güçlü takımlar. Biz en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki hayallerimiz var. Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istiyoruz. Bunu bekleyip göreceğiz. Her maça ayrı ayrı konsantre olmamız lazım".
 
GALATASARAY, REAL MADRİD VE LIVERPOOL; TRANSFER TEKLİFİ VAR MI?
 
Bu sezon sonunda Atletico Madrid'den ayrılacağı konuşulan yıldız oyuncu transfer iddialarına şu şekilde cevap verdi; " Ben Atletico Madrid'in kontratlı futbolcusuyum. Bu yüzden işim sahada topu mu oynamak. Zaman neyi gösteririr. Bunu göreceğiz".
 
MİLLİ TAKIM İÇİN HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYUP DÜŞÜNMELİ, BU KADAR KALİTELİ OYUNCU VARKEN BÖYLE OLMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜ
 
Son olarak Milli Takımı değerlendiren Arda Turan; " Milli Takım olarak, ülke olarak sıkıntılı dönemler geçiriyoruz. Artık elimizden geldiği kadar toparlamaya çalışacağız. Nasıl bu duruma düşürdüysek çıkartmak istiyoruz; ama tabii ki sıkıntılı bir dönem. Oyuncular da dahil herkesin şapkasını başının önüne koyup düşünmesi lazım. Herkes sorumluluğu kendisinde aramalı. Ben de dahil. Bu kadar kaliteli oyuncularımız varken, böyle olması üzücü" diyerek sözlerini tamaladı.  (EAK)

Radyospor
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com