Arda İmzalı Guti Gorması İstedi!

Arda İmzalı Guti Gorması İstedi!
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan, Beşiktaş'ın yıldızı Guti'nin imzalı formasını istedi..

Ulusoy Şirketleri'nin Türkiye'ye yeni getirmiş olduğu Viseon Marka Otobüsleri'nin tanıtımına Beşiktaş Kulübü Yöneticileri ile Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan da katıldı.

Beşiktaşlı yöneticiler, kendilerine otobüs hediye eden Haluk Ulusoy'a Beşiktaş forması hediye etti. Basın mensuplarına poz verilirken Arda Turan da, fotoğraf karesine çağrıldı. Arda Turan, Galatasaraylılığı ile bilinen ve Beşiktaş forması ile poz veren Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy'a seslenerek, "Başkanım hayırlı olsun. Çok yakışmış" dedikten sonra Beşiktaş Genel Müdürü Murat Ülgen'in "Arda sen de gelsene" demesi üzerine Arda, espirili bir şekilde, "Bana imzalı Guti forması gönderirseniz sevinirim." dedi.

"BEN SADECE HAYIRLI OLSUNA GEŞDİM"
Arda, otobüsün direksiyonuna oturduktan sonra "Ben sadece hayırlı olsuna geldim. Ulusoy ailesi için hayırlısı olsun." diye konuştu.

Yıldız futbolcu, sakatlığıyla ilgili olarak, "Sakatlığım iyileşmeye başladı. Düz koşu yapıyorum. Haftaya yetişemem. Her şey plan dahilinde devam ediyor. Ne zaman oynayacağım konusunda süre veremem." dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com