Arda Sinem aşkını Saba Tümer'e anlattı

Arda Sinem aşkını Saba Tümer'e anlattı
TV8 ekranlarında Saba Tümer'le Bu Gece programına konuk olan Arda Turan, Sinem Kobal ile ayrıldığına dair haberlere açıklık getirdi.
'Aramızda sorunlar var' diyen Arda Turan, Sinem Kobal için 'Sinem benim baş tacım. Nişanlım, nişanlımdı' ifadelerini kullandı.
 
Saba Tümer'le Bu Gece'ye katılan Atletico Madrid oyuncusu Arda Turan, nişanlısı Sinem Kobal ile ayrıldığı yönündeki iddialara net bir yanıt vermedi.
 
Hayatı boyunca hep yurt dışında Türkiye'yi temsil etme hayali olduğunu belirten Arda Turan şunları söyledi: 
 
'PSİKOLOJİK DELİYİM' 
 
'Benim kendime ait bir hayatımın olmasına da ihtiyacım var. Çünkü ben kimseyi kıramam. Vermekten hiç bir zaman usanmam, ailemden böyle gördüm. Ama tabi verirken de kendimize ait bir hayatımızın olması lazım. Çünkü ben psikolojik deliyim; sahada maça hazırlanırken öyleyim. Hayata ihtiyacım var, zamana ihtiyacım var, kendimi dinlemeye ihtiyacım var. Öyle olmayınca ne oluyor; oraya koştur buraya koştur işine konsantre olamıyorsun. Ama İspanya'da eve gidiyorum, antrenman, öğlen yemek, sonra keyifli bir yaşam, güzel de futbol var. Kendime, aileme, sevdiklerime daha güzel vakit ayırıyorum.' 
 
'MAÇLARA DUAYLA HAZIRLANIYORUM' 
 
Turan, maçlara nasıl hazırlandığını da şöyle anlattı: 
 
'Dua dinliyorum. Dua ederim. Annemi arıyorum, kız arkadaşımı, nişanlımı arıyordum, arıyorum. Hep böyle geçiyor bizim zamanımız.' 
 
'ÇIKAN HABERLER SİNEM'İ ÜZÜYOR' 
 
Son günlerde hakkında çıkan haberlerle ilgili de konuşan Turan, 'Ben magazincileri çok iyi anlarım. Hayatım boyunca gazetecilerle aram hep iyi oldu. 6 ay sonra İstanbul'a geliyorum, çocukluk arkadaşlarımla bir yere gittim. Bir çıkıyorum her gün bir şey var hakkımda. Sinem'i üzen haberler çıkıyor. Halbuki ne olabilir?' ifadelerini kullandı. 
 
'SİNEM BENİM BAŞ TACIM' 
 
'Sinem benim çocukluk aşkım' diyen Arda Turan, 'Bugüne kadar bir çok şey paylaştık. Saygım ve sevgim sonsuz; bu tartışılmaz ve değişmez. Ama ufak tefek sıkıntılar yaşayabiliriz, aramızda bazen sorunlar oluyor. Ama etrafta çıkan haberler çok yakışıksız. Sinem benim baş tacım. Annemin onu sevmediği doğru değil' açıklamalarında bulundu. 
 
Turan, 'Sinem konusunda başka bir şey olsa çıkıp söyleriz. Her ufak tefek sıkıntımızda açıklama mı yapalım? Zaten bunlardan kurtulmak için İspanya'ya gittim. Magazincilere hiç kızmıyorum. Ama kaynaksız haber yapmasınlar. Benim Sinem üzüldüğü için üzülüyorum.Sinem benim nişanlım, nişanlımdı' diye konuştu.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com