Arda Tişörtünü Konuşturdu!

Arda Tişörtünü Konuşturdu!
Kaptan, 'Dünyaya karşı tek başına' teması işlenen Scarface (YaralI yüz) filmindeki 'puro'lu Al Pacino baskılı tişörtüyle eleştirilere meydan okudu..

G.Saray kaptanı Arda Turan, üzeri mesaj dolu bir tişörtle görüntülendi. Arda sevgilisi Sinem Kobal ile öğlen saatlerinde Ataköy sahilde yaptıkları yürüyüşün ardından Ataköy A Plus AVM'de kahvaltı yaptı. Arda Turan'ın üstünde Al Pacino resimli Scarface baskılı tişörtü dikkat çekti. 1983 yapımlı Scarface, bir Küba göçmeni olan Tony Montana'nın (Al Pacino) Amerika'da cahil cesareti, sertlik ve yükselme hırsıyla suç dünyasındaki var olma savaşını anlatıyor.

GUTİ İLE AYNI TİŞÖRT

'THE world is yours' (Dünya senindir) Tony'nin hayat felsefesidir. Filmin sonunda bütün adamları öldürülen ve artık tek başına kalan Tony'nin M16 ile düşmanlarına karşı tek başına savaşması ise asıl mesajdır. Arda gibi Guti de bir 'Yaralı yüz' hayranı. İspanyol futbolcu, Beşiktaş Dergisi'nin Eylül sayısına Scarface temasıyla kapak olmuştu.

En ucuzu 200 dolar
Guti ve Arda'nın giydiği Dolce Gabbana tişörtlerin en ucuzu 200 dolardan satılıyor. Bu tişörtleri New York, Pekin, Hong Kong, Londra, Milano, Moskova ve Şangay'da bulmak mümkün!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com