Arda Yoksa...

Arda Yoksa...
Hıncal Uluç Azerbaycan - Türkiye maçını değerlendirdi..

Arda olsaydı bu maçlar böyle olmazdı

Milli Takım'ın kötü gidişini Fotomaç'taki "Nefret ediyorum" başlıklı söyleşisinde analiz eden Hıncal Uluç, hayli çarpıcı tespitlerde bulundu...

"HAKLI ÇIKMAKTAN NEFRET EDİYORUM"
Her zaman haklı çıkmaktan nefret ettiğini söyleyen Uluç, " Azerbaycan maçını da seyrederken haklı olduğumu görüyordum ama kaybediyorduk. Ben haklı olduğum zaman Galatasaray kaybediyor, ben haklı olduğum zaman milli takım kaybediyor. Ben haklı olmayayım ki tuttuğum zaman kazansın, milli takım kazansın... Ben de haklı çıkmamdan nefret ediyorum artık. Ben artık haklı çıkmak istemiyorum. Ben yanılmış olmak, özür dilemek istiyorum..." Hadi bakalım şimdi ne diyecekler? Messi Efendim, Messi'li Arjantin'e dört atmışlar. Tabelacılığı bırak kardeşim. Messi'li Arjantin ne oynadı ki Dünya Kupası'nda 'futbol' diye. Messi ne oynadı? Şimdi altı puan kaybettik herkes Arda'ya bağlıyor. "Arda olsaydı bu maçlar böyle olmazdı" diye. Ne farkı varmış Messi ile Arda'nın. Messi ile Arda'nın çok farkı varmış.

"GALATASARAY YOK OLUYOR"
Amerika kupalarında ne yaptı? Dünya kupalarında ne yaptı; biri bana söylesin. Ama "Messi ile mukayese ediyorum" diye benimle dalga geçiyorlardı ama şimdi 'Arda yok' diye Türkiye yok oldu. Galatasaray yok oluyor. Hangisi daha önemli futbolcuymuş o zaman!..
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com