Arda Yurt Dışına Gitmeli!

Arda Yurt Dışına Gitmeli!
Hakan Şükür, Arda Turan'ın artık yurt dışına gitmesi gerektiğini söyledi...

Galatasaray ve Milli Takım'ın eski futbolcularından Hakan Şükür, Zümrüt Kadınlar Derneği'nin (ZÜMDER) etkinliğine katılmak üzere TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ile birlikte geldiği Kastamonu'da Özel Aral Fen Koleji'nde öğrencilerle sohbet etti. Hakan Şükür, Arda Turan'ın artık yurt dışına gitmesi gerektiğini söyledi.

"ARDA'YA DA SÖYLÜYORUM BENCE GİTMELİ"
Özel Aral Fen Koleji'nin konferans salonunda velilerle birlikte bir araya geldiği öğrencilerin sorularını yanıtlayan Hakan Şükür, uzun süre forma ve futbol topu imzalamak zorunda kaldı. Şükür, öğrencilerin Arda Turan'ın transferiyle ilgili sorusuna, yurt dışına gitmesi gerektiğini belirtirken, "Açıkçası ben kendisiyle görüşen birisiyim. Zaman zaman kendisine söylüyorum, burada söylemekte de sakınca görmüyorum. Bence gitmeli. Çünkü çok yetenekli, değerli bir kardeşimiz. Burada yerlilere daha az değer veriliyor. Ben yabancılara hiçbir zaman karşı değilim. Çok değerli yabancılar var. Ancak yerlilere biraz daha az değer vermeye başladık. Tabii gençlik hataları olabilir. Hepimizin olduğu gibi ben Arda Turan'ın yeteneklerinin Avrupa'da başarılı bir çok futbolcudan daha faza olduğunu düşünen birisiyim. Gitmesini isterim. Çok başarılı olmasını isterim. Umarım orada oynayacağı oyunla ona karşı yapılan eleştirelirin haksız olduğunu ortaya koyar. Ben gitmesi isterim" dedi.

Hakan Şükür, sorularını yanıtladığı öğrencilere uzun süre forma ve futbol topu imzaladı, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Öğrencilerin yoğun ilgisi nedeniyle okuldan çıkmakta zorlanan Hakan Şükür, daha sonra Kastamonuspor Tesisleri'ne giderek futbolcularla uzun süre sohbet etti. Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta Play-Off mücadelesi veren Kastamonuspor'u ziyaret eden Hakan Şükür'e 37 numaralı kendi adını taşıyan forma hediye edildi. Haka Şükür daha sonra akşam saatlerinde ZÜMDER'in etkinliğinin ardından Kastamonu'dan ayrıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com