Arda'dan Emre'ye Cevap!

Arda'dan Emre'ye Cevap!
Arda Turan sakatlıkları hakkında yorum yapan Emre Belözoğlu'na cevap verdi..

Muschaweck, pubis olduğu öne sürülen yıldızı kontrol ederek kasık fıtığı teşhisi koydu ve 1 ay içinde toparlanabileceğini söyledi.

Milli Takım'da yeniden sakatlanan Arda Turan'ı muayene etmek için Almanya'dan Türkiye'ye gelen doktor Ulrike Muschaweck, tetkiklerin sonunda yaptığı açıklama ile yüreklere su serpti. Milli Takım ve Galatasaray Sağlık Kurulu'nun 'pubis' (Kronik sakatlık) teşhisini doğrulamayan Alman doktor, genç yıldızın rahatsızlığının ilerlemiş kasık fıtığından kaynaklandığını ifade ederek sevindirdi.

20 günde ayağa kalkar
Muschaweck'in, Galatasaraylı yöneticiler ve sağlık ekibi ile yaptığı görüşmede ameliyatın sorunsuz geçmesi halinde milli futbolcunun en geç 20 güç içinde koşulara başlayabileceğini ve bir ay sonunda da sahalara dönebileceğini söylemesi herkesi umutlandırdı. Pubis ameliyatı olması durumunda 4 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edilen kaptan Arda'nın bu habere çok sevindiği bildirildi.

Emre'ye katılmıyorum
Galatasaray'ın emektar futbolcularından Suat Kaya, Emre Belözoğlu'nun 'Galatasaray altyapısından yetişen futbolcuların genellikle pubis sakatlığına yakalandığı' yönündeki görüşüne de katılmadığını belirterek, "Sadece Galatasaray'da değil; Beşiktaş ve Fenerbahçe'de de suni çim saha mevcuttur. Buna çok fazla katılmıyorum. Ayrıca Galatasaray'da pubis benzeri sakatlık geçiren çok fazla futbolcu hatırlamıyorum" dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com