Arda'nın Cinsel Hayatından Sana Ne!

Arda'nın Cinsel Hayatından Sana Ne!
Televizyonlarda çok izlenmek için kimileri ağzına geleni söylüyor! RTÜK'ün de kolu kanadı yasal anlamda kırıldığından, ekran kapama yasağı ya da ciddi boyutta para cezası veremediğinden, bazıları azdıkça azıyor..

Bunun en son örneği Erman Toroğlu! Daha önce türlü televizyon kanallarında da söyledim, Futbolcu olarak Arda’yla, bırakın aynı cümlede aynı kitapda bile adı geçmeyecek biri kalkıyor, Arda’nın sakatlığı konusunda ahkam kesiyor. Keserken de, tıbbi bir gerekçeye, bilimsel bir veriye, Arda’yla ilgili edindiği somut bir bilgiye de dayanmıyor. Kendi “futbol yaşantısından” örnek veriyor! Ancak hiçbir doktor, Toroğlu’nun bu traji-komik ve buram buram kıskançlık kokan “teşhisine” katılmıyor.

Niye mi kıskançlık? Çünkü kendi futbol yaşantısı boyunca sahada sergileyebildiği “olumlu sayılabilecek hareketlerin tümünü”, Arda bir maçın beş dakikasına sığdırıyor da ondan! Çünkü top oynadığı dönemde üç büyük takımdan biri bile kapısını çalmamış da ondan. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kininin kökeninde yatan da bu!

Neyse, Digitürk’de Şansal Büyüka, akılcı ve saygın kişiliğiyle onu, az da olsa frenleyebiliyordu. Şimdiyse düpedüz hakaret ediyor, insanları aşağılıyor, gencecik bir delikanlının özelini yalan yanlış, abuk subuk bir biçimde yorumluyor ana Şansal yok ki, susturabilsin çizmeyi aşmadan önce! Artık Erman Toroğlu, frenleri patlamış bir kamyon örneği, yokuş aşağı gidiyor! Bakalım daha nerelere toslayacak durmadan önce.

Aziz Üstel-Star

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com