Arda'nın gidişi için ne dedi?

Arda'nın gidişi için ne dedi?
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basın mensuplarının sorularını yanıtladı...

İşte Terim'in sözleri...

"10 NUMARA İSTEMEDİM"
"Sezon başına kadar birkaç arkadaş daha bize katılacak. Benim 10 numara talebim olmadı. Numaralar oyuncular için önemlidir ama bizim için içindekiler önemlidir. Arshavin'i sizden okuyorum, bayağı yaklaştığımızı söylüyorsunuz. Tebrik ediyorum sizi benden öndesiniz. Arshavin'i kim istemez?Baros iyi başladı umarım böyle devam eder. Elmander de aynı şekilde öyle. Stancu'dan biraz daha hareket bekliyorum önümüzdeki günlerde."

"KAPTAN AYHAN OLACAK GİBİ"
"Arda'nın aklımızda olmayan birden bire gidişiyle biraz daha acil bazı transferlere ihtiyacımız olmaya başladı. Onun da çalışmalarını yapıyoruz. Arda Turan'ın yerini dolduracağız. Takım kaptanı Ayhan Akman olacak gibi görünüyor. İlla santrafor değil ama sol kanatta açığımız var. Bir şekilde halledeceğiz.

Ben takımımdan memnunum. Bir Galatasaraylı olarak burada ağlayıp sızlanacak halim yok. Kim gidersi gitsin, kim kalırsa kalsın Galatasaray, Galatasaray'dır.

Teknik direktörü de hiçbir şekilde yakınmaz. Doğruları söyler ama yakınmaz. Ben takımıma takviyeleri tek tek söylüyorum. Uygun görülen doğru olanları yapmaya çalışıyoruz. Bazer beklentilerin çok üzerine çıkılıyor. Anormal rakamlı transferlere başta ben 'hayır' diyorum. Basında çıkan isimlerin büyük kısmıyla hiç bir ilişkimiz olmadı.

Galatasaray takımı ihtiyacını biliyor ve bir şekilde ihtiyacını karşılayacak. Şartlar ne olursa olsun sahanın içerisinde dışında futbol olunca hiç bir zaman bahane, sebep, ağlama-sızlama yapmadık ve yapmayacağız da."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com