Arda'nın yerine "Yeni Ribery"

Arda'nın yerine "Yeni Ribery"
Galatasaray'da yapılan başkanlık seçimlerinden önce Ünal Aysal'ın 'transfer bombası' olarak kamuoyuna duyurulan Marvin Martin'in transferi bir kez daha gündeme geldi.

O dönem Fatih Terim'in takımın başına gelmesiyle Arda Turan'ın takımda kalacağının düşünen yönetim, Terim'in de isteğiyle Arda ile pek çok özelliği birbirine benzeyen 'Yeni Ribery' lakaplı genç oyuncudan vazgeçmişti.


Fakat Arda Turan'ın Atletico'ya gitmesi hem Terim'i hem de yönetimi şaşırttı. Genç oyuncunun yerine Fatih Terim mutlaka bir oyuncu istediği belirtti. Yönetime de Farfan ile Vargas'ın ismini verdi.
 

Ali Gürsoy'un gelecek hafta önce İtalya, ardından da Almanya'ya giderek bu oyuncuların menajerleriyle temasa geçeceği bildirilirken, Bülent Tulun'un ise Fransa'ya giderek daha önce prensip anlaşmasına varılan Martin için bir kez daha zemin yoklayacağı bildirildi.


Fenerbahçe'nin, Stoch'u isteyen Lille'in de Martin'i istemesi ve Galatasaray'ın söz vermesine rağmen kendisini almamasının ise Fransız oyuncunun transferini zora soktuğu konuşuluyor.


Lille'in taraftar sitesinde ise Martin ile görüşmelerde önemli yol kat edildiği fakat Türkiye'deki çok paranın hala Martin'in aklını çeldiği bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com