Arena için şok iddia!

Arena için şok iddia!
Türk Telekom Arena'da tekrar yaşanan zemin krizi tartışılmaya devam ediyor. Cluj maçından sonra yenilenen ancak, Schalke maçından sonra ortaya çıkan tabloyla yapılan yenileme işlemin yetersiz kalması Galatasaray'ı zora sokarken, neden sorularını da berabe

Konu hakkında Radyospor'da Arkomen'in sunduğu Aydın Cingöz ile Haber  Aktif'e katılan, Spor Yapı'nın sahibi ve Galatasaray Kongre Üyesi Mürsel Meral Arena'nın zemini hakkında bu güne kadar konuşulmayanları anlattı.

AYSAL'A BU İŞ OLMAZ DEDİM

Galatasaray Yönetimiyle Cluj maçından sonra bir toplantı yaptıklarını belirten Meral, "Arena'nın zeminini ben yapmadım. Cluj maçından sonra  Galatasaray Yönetimi ile bir toplantı yaptık ve neler yapılabilir diye konuştuk. Zemini ve drenaj sistemini yeniden yapacaklarını söylediklerinde bu iş olmaz, sezon sonunu bekleyin dedim. Sezon sonunda kadar sadece çimi iyi koruyarak Galatasaray sezonu bitirebilirdi ama yönetimdeki bazı isimler yapılması için bastırdı. Bu işi vebali yapılması için baskın çıkan 2. Başkandır " dedi.

ARENA'YI İLK YAPAN ŞİRKET ÖDÜLLENDİRİLDİ

Arena'ya 600 bin euro harcanarak yenilendiğini söyleyen Meral, Galatasaray'ın zemini ilk yapan şirkete tekrar para vererek Cluj maçı sonrası yenileme yaptırdığını açıkladı. Meral, "Ben Galatasaraylıyım. Bu işin olmayacağı açıktı. Bu mevsimde yapılan yenileme yeterli olmaz. 'Galatasaray yenilemeden sonrası Arena'ya erken çıktı' eleştirilerine katılmıyorum. Bu işi doğru zamanda yapamadıkları gibi Arena'nın zeminini ilk yapan şirketle tekrar yaptırarak resmen onları ödüllendirdiler" diye konuştu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com