"Arena ne kadar bizimse, Şükrü Saracoğlu da o kadar bizim yerimizdir"

"Arena ne kadar bizimse, Şükrü Saracoğlu da o kadar bizim yerimizdir"
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Kadıköy Belediyesi'ne Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan ve iş adamı Ümit Özdemir ile gelen sarı kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'e Galatasaray Spor Kulübü'nün tarihçesinin anlatıldığı "Liderlik için Doğdu" adlı kitabı hediye etti. Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aysal, Başkan Öztürk'ün her zaman kendilerini desteklediğini belirterek, şunları söyledi:

"Sayın Başkan'ı geçen yıl da ziyaret etmiştim. Yine yeni yıl nedeniyle bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Oturduk sohbet ettik. Bu arada müşterek konularımızı da paylaştık. İyi bir sene bekliyor bizi. Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Selami Öztürk ile tam bir işbirliği içindeyiz. Her türlü sorunumuza tam bir sıcaklık ile yaklaşıp desteklemesi bizi de çok mutlu ediyor."

Başkan Aysal, Bağdat Caddesi'nde bulunan GS Store konusunun konuşulup konuşulmadığı şeklindeki bir soruya da, "Çok ufak bir teferruat. Burada önemli bir sorun olduğunu zannetmiyorum" yanıtını verdi.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk de Ünal Aysal'ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Sayın Başkan'a GS Store hakkında bilgi verdim. Orada GS Store'dan önce başlayan bir problem var. GS ile ilgisi yok. Çok önceki mağazadan oluşan bir problem ve daha sonra devam edip geliyor. Orada yasal bir prosedür yürüyor. Onunla ilgili yasal işlemler, hem GS Store, hem de bizim tarafımızdan yapılacak. Bağdat Caddesi'nde GS Store kalmaya devam edecek. Bir problem yok."

Başkan Öztürk, Aysal'ın kendisini Türk Telekom Arena'ya maç izlemeye de davet ettiğini belirterek, "Sayın Başkanımız çok centilmenler. Beni de biraz önce Türk Telekom Arena'ya davet ettiler. Oraya gidip maç izleyeceğim" dedi.

Aysal da Şükrü Saracoğlu Stadı'nda maç izlemekten mutluluk duyacağını belirterek, "Arena ne kadar bizimse, Şükrü Saracoğlu da o kadar bizim yerimizdir. Bunlar Türk futbolunun çok önemli yapıtları" dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com