Arınç; Kaybeden kızlar oluyor!

Arınç; Kaybeden kızlar oluyor!
Başbakan'ın önceki açıklamalarını yalanladığı Arınç ikinci bir açıklama yaptı

Öğrencilerin kızlı erkekli birlikte kalmasıyla ilgili Başbakan'ın ilk sözlerini 'bahsedilen yurtlar, özel evlere bizim karışma hakkımız da niyetimiz de yok' diyen Bülent Arınç'ı Erdoğan yalanlamıştı. Arınç'ın sözlerinin aksine tam da öyle demek istedim diyen Erdoğan'dan sonra Arınç'tan bir açıklama daha geldi.

TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda konuşan Arınç sözlerimin arkasındayım diyerek topluca nasıl bir zihniyette olduklarını gösterdi. 'Birşey olunca kaybeden kızlar oluyor' şeklinde açıklama yapan Arınç  aynı zamanda ülkedeki çarpık namus anlayışının temel sebebini de savunmuş oldu. Arınç açıklamasında şöyle konuştu;

Başbakan’ın yurtlar konusunda yaptığı konuşmada sözlerimin arkasındayım. Biz muhafazakâr insanlarız. Bazı insanlar vardır ki nikâhlı olmadıkları halde çocuğunun karı-koca gibi yaşamasına izin verebilir. Bunlara yol gösteren köşe yazarları olduğunu da biliyorum. İnsanlar bir arada kalıyorsa kızlı erkekli apartmana giriyorsa ‘burası nereye döndü’ denebilir. Bir başkası vur patlasın, çal oynasın yaparlarsa şikâyet gelebilir. Bunların üzerinde valilikler mutlaka duracaktır. Kızlar ve erkekler bir arada kalabiliyorsa sonunda kaybeden çoğu zaman kızlar oluyor. Yanındakinin terk etmesi halinde ya da bir başkasını kullanması halinde nasıl olayların yaşandığını biliyoruz. ‘Başbakan sizi açığa düşürdü’ diyorsanız ben öyle düşünmüyorum." (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com