Arınç Nikah Şahidi Oldu!

Arınç Nikah Şahidi Oldu!
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun'un oğlunun nikahında şahitlik yaptı.

Prof. Dr. Dursun'un oğlu Taha İbrahim Dursun ile Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç'ın kızı Rumeysa Hatice Aykaç,İstanbulBüyükşehir Belediyesi'nin Florya'daki sosyal tesislerinde düzenlenen nikahla evlendi.

Nikahı, İstanbul Büyükşehir Belediye BaşkanıKadir Topbaşkıyarken, genç çiftin nikah şahitliklerini Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Arınç ile TRT Genel Müdürüİbrahim Şahinyaptı.

Arınç, çok mutlu bir gecede iki dostunun evlatlarının evlendiğini belirterek, ''Bizler de bu mutluluğa şahitlik ettik. Gençlerimize Allah'tan ebedi mutluluk diliyoruz. Örnek bir aile gibi mutlu yaşasınlar ve birbirlerini hep sevsinler. İki aileyi de candan tebrik ediyorum. Buraya geliş amacımız, bu mutluluğa şahit olmaktır. Evlilik bizim için önemli bir kurumdur, aile de toplumun temelidir. Gençler birbirlerine çok yakışmışlar. Hastalıkta ve sağlıkta birbirlerine aynı sevgiyle bağlansınlar. Allah onlara hayırlı yavrular nasip etsin'' diye konuştu.

Bülent Arınç, konuşmasının ardından nikah cüzdanını geline verdi.

Nikah törenine, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hilmi Bengi'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com