Arınç Zaman muahbirini azarladı!

Arınç Zaman muahbirini azarladı!
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yolsuzluk operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulunurken Zaman muhabirinin sorduğu soruya sert bir cevap vererek dikkatleri çekti.
Bülent Arınç, "Bütün soruları cevaplandırmak için buradayım" diyerek başladığı basın toplantısında İstanbul'da düzenlenen yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili, "Hükümetimiz yargı sürecinin arkasında olacaktır" dedi.
 
Arınç'ın 'paralel devlet' yapılanması var, bunları ortaya çıkaracağız" sözleri üzerine bir gazetecinin, "Cemaati mi kast ediyorsunuz?" sorusuna, "Kesinlikle Cemaat olarak anlaşılmasın" dedi.
 
Zaman Gazetesi muhabiri Ahmet Dönmez'in bugün görevden alınan Emniyet Müdürleri'ni sormasına ve "Soruşturmada adı geçen Bakanlar soruşturmanın seyri için istifa edecek mi?" sorusuna sinirlenen Arınç, muhabir Dönmez'e "Emniyette görevli özel yetkili gibi soruyorsunuz" dedi.
 
Bülent Arınç muhabire sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Doğrusu hayret ediyorum. Siz emniyette özel yetkili biri gibi konuşuyorsunuz. Bunları ben bile bilmiyorum. Mesleğinizi, kişiliğinizi bilmesem farklı düşüneceğim"

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com