Arınç'ın Tweet azarına Burhan Kuzu'dan cevap!

Arınç'ın Tweet azarına Burhan Kuzu'dan cevap!
CNN Türk ekranlarında 5N1K'nın konuğu olan AKP'li Burhan Kuzu Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

Burhan Kuzu, Bülent Arınç ve Cemil Çiçek'e canlı yayında cevap verdi!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'ın, 'Çıt Çıt Çıt... Elinini körü' sözleriyle eleştirdiği 'Tweetçi'lerden olan Burhan Kuzu, hem Arınç'a hem de Meclis Başkanı Cemil Çiçek'e kırgın olduğunu dile getirdi.

Eleştirinin haklı ancak yöntemin hatalı olduğunu söyleyen Kuzu, "Evet söyledikleri gibi doğru olmamıştır ama benim kırıldığım şurası olmuştur. İkisi de benden büyüktür yaşça ve tecrübelidir. Her ikisinin de tecrübesinden yararlanmak isterim. Yani bunu ikaz olarak hay hay kabul edeyim. Bundan nasibimi de alırım ama kırıldığım taraf bunun basının önünde yapılması." dedi. 
"SORUN VARSA TELEFON AÇILIR"

Burhan Kuzu, Arınç'ın kendisini birebir uyarabileceği yerde, bunu kameralar önünde yapmış olmasına da kırgınlığını şu sözlerle ifade etti:
 
"Hatırlarsanız ben daha sonra bir kaç twit daha attım. Partimizle ilgili böyle ince bir süreçten geçerken, hakikatten bir sorun varsa açılıp sorulur. Bugün mesala Beşir Atalay televizyona çıkmadan bana sordu, gitti orada da söyledi. "Hoca biraz da üzgün" dedi. Ben hiçte kırılmadım ona. Kırılmam üslup olarak. Ben bir çok arkadaşımın gayet sivri olan açıklamalarına rağmen daha nazik daha kibar şeklinde yumuşatarak söylemişimdir. O yüzden herkes kendi konumunda demeç verirken birilerinin de kırılabileceğini düşünmesi gerekir."

(DSE)
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com