Arınç'tan sınır ötesi operasyon açıklaması!

Arınç'tan sınır ötesi operasyon açıklaması!
Arınç: Tezkerenin süresi uzatılıyor, yarın Meclis'e gönderilecek...

Kara harekatını umarım artık sormayacaksınız. Yetinmeyerek bazı bakanlarımıza da bu soruyu soruyorsunuz. Artık siz bu soruları sormayın biz de cevaplamayalım. Ancak bu yıl hazırlanan tezkerede de geçen yılın yetkileri var.

TERÖR SALDIRILARI SİNSİCE

Son meydana gelen olaylar görüşüldü. Bilgiler verildi.Biz her saldırıyı güçlü bir istihbaratla önlemeye çalışırız ama olay meydana gelirse saldırganların peşine düşeriz ya da hasarlar tamir edilir.

Eşkal üzerinden Ankara saldırganı büyük bir dikkatle takip ediliyor.Siirt'te yaşanan olay komplike bir olaydır. Şu ana kadar güvenlik kuvvetlerinin bir ihmali olduğuna dair bir bilgi yok.

Siirt'te ya şanan olay komplike bir olaydır. Şu ana kadar güvenlik kuvvetlerinin bir ihmali olduğuna dair bir bilgi yok. Sinsice hazırlanmış bir plan. Bundan sonraki tek dileğimiz böyle acı olayların olmaması. Terörle mücadele siyasi alanla müzakere açıklaması çok nettir.

Öncelikle siyasetin ana merkezi TBMM'dir. Orada kürsü dokunulmazlığı vardır. Türkiye'nin sorunlarını çözme konusunda kim ne biliyorsa konuşacakları terk yer Meclis'tir. Ana zemini kullanmayarak ona benzer mekanlar oluşturmanın yanlış olduğunu düşünüyoruz.

Eğer görevlerini yerine getirmezlerse hem TBMM'nin kendi mekanizmalarıyla hem de oy aldıkları tarafından gereken yapılacaktır. Bu konuşma bakanlar kurulunda gündeme gelmedi. Sayın Başbakanımız siyaset derken seçilmiş siyas partileri ifade etmiştir.

Kimse için bir ayrıcalığı gözetleme imkanımız olmaz. Aman ha Meclis^e gelin diye yalvaracak değiliz. Siz seçildiğinize göre yeriniz Meclis'tir diyoruz. Kürsüye çıkan insan iç tüzük kapsamında konuşur.

YAZICIOĞLU KAZASI

Meclis Araştırma Komisyonu ve DDK helikopter kazasıyla ilgili araştırmaları var. Şimdiden bir süikast demek erken. Derinlemesine bir araştırma yapılması gerekli. Muhsin Başkan hepimizin çok sevdiği bir siyasetçiydi. Ona karşı yapılmış bir hareket bir kaza ya da suikast olsun bir insan olarak onun üzüntüsünü taşıyoruz. Rütbeli rütbesiz bazılarının mekanizmaları soktuğu gerçeği ortada.

MUHALEFETE MEKTUP GÖNDERİLMESİ

Bugün muhalefete gönderilen mektup partilerin Anayasa çalışmaları için Ak Parti'den gönderilmiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com