Arıt'ta Sertifika Töreni Yapıldı

Arıt'ta Sertifika Töreni Yapıldı
Bartın Arıt'ta iç giyim, konfeksiyon ve makineci mesleklerinde düzenlenen kursları bitirenler için sertifika törenine düzenlendi

Bartın Arıt'ta iç giyim, konfeksiyon ve makineci mesleklerinde düzenlenen kursları bitirenler için sertifika törenine düzenlendi.
Arıt’ın Yukarı Şeyhler Mahallesi’nde bulunan tekstil fabrikası önünde gerçekleştirilen törene Bartın Valisi Ali Çınar, Bartın Belediyesi Başkan Vekili Serhat Çörek, İl Jandarma Komutanı Alaattin Karsavuran, TSO Başkanı Cihat Çakır, Defterdar Ali Sağlam ve Bartın Çalışma ve İş Müdürü Ramazan Erdim, proje ortakları ve kursiyerler katıldı.
Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Bartın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve Tekstil firması ile Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezileri (UMEM) Projesi kapsamında düzenlenen kursların sertifika töreninde kursiyerlere sertifika veren Belediye Başkan Vekili Serhat Çörek gerçekleşen kursların kursiyerler için hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulunarak iş hayatlarında başarı ve kolaylıklar diledi.
Tören öncesi Vali Ali Çınar ve diğer katılımcılarla birlikte Arıt’ın Yukarı Şeyhler Mahallesi’nde bulunan tekstil fabrikasını ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Serhat Çörek fabrika önünde gerçekleşen tören sonrasında yaptığı açıklamada “İç giyim konfeksiyon makineci mesleğinde düzenlenen kursların sertifika töreninin de bulunarak kursiyer kardeşlerimizin sevincini paylaştık. Vatandaşlarımızın bu kurslar neticesinde aldıkları sertifikaların kendilerine hayatları boyunca başarı getirmesini ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com