Arkadaşı, kardeşi çıktı

Arkadaşı, kardeşi çıktı
Amerika'da yaşanan olayda 12 ve 13 yaşlarındaki iki arkadaşın birbirine benzerliği ilginç gerçeği ortaya çıkardı...

ABD Washington'da yaşayan 12 yaşındaki Isaac Newton, havuzda yüzerken tanışıp arkadaş olduğu 13 yaşındaki Dakotah Zimmer’a çok benzediğini fark etti.
 
İki arkadaş aileleriyle ilgili birbirlerine soru sormaya başlayınca ise şaşırtan gerçek ortaya çıktı: İki çocuk kardeş olduklarını keşfetti!
 
Daily Mail gazetesinin haberine göre Dakotah Dawn adlı bir kadın tarafından evlat edinen bir erkek kardeşi olduğunu anlatınca Isaac kendi annesinin adının Dawn olduğunu söyledi.  Isaac kafasında oluşan soru işaretlerine bir cevap bulmak için aynı akşam annesine evlatlık olup olmadığını sorunca annesinden her şeyi öğrendi.
 
42 yaşındaki Dawn Nolting Isaac’in biyolojik annesinin bebeği dünyaya getirdiğinde henüz 16 yaşında olduğunu ve bebeğe bakamayacak durumda olduğunu söyledi. Isaac doğduğunda Dakotah 1 yaşındaydı. O sırada bekar olan Dawn Nolting, Isaac’in bakımını üstlendi ve bir süre sonra onu resmi olarak evlat edindi.
 
Isaac, Nolting’le yaşarken onun ve Dakotah’nın biyolojik anne ve babası birer sene arayla hayata veda etti. Dakotah anneannesiyle yaşamaya devam etti. Dakotah gerçeği kendisi keşfetmeden önce anneannesi ona kendisinden haberi olmayan bir erkek kardeşi olduğunu söylemişti.
 
Anneanne Debi Bay iki torununun karşılaşması konusunda şunları söyledi: “Birbirlerine buldukları için çok mutluyum. Hiç ayrılmamış gibiler.” (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com