Arkadaşını öldüren gömlek kralı teslim oldu

Arkadaşını öldüren gömlek kralı teslim oldu
Ravelli gömleklerinin sahibi A. T., dün iftardan sonra polise teslim oldu.

Üsküdar'da su ürünleri kooperatifinde arkadaşı E. F.P. 'ı (44) karpuz kestiği bıçakla kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen Ravelli gömleklerinin sahibi A. T , polise teslim oldu.

İftardan sonra avukatı ile birlikte geldiği Emniyet Müdürlüğü'nde olayla ilgili ifade veren A.T.'nın arkadaşlarıyla otururken E. F.P.'ın yanında bir kişiyle gelerek kendisine saldırdığını iddia ettiği öğrenildi.

HER YERDE ARANIYORDU

Harem Sahil Yolu'ndaki Selimiye Su Ürünleri Kooperatifi'nde 14 Temmuz 2012'de meydana gelen olayda E. F. P. bıçaklanarak öldürülmüştü. Olaydan sonra soruşturma başlatan polis E. F. P.'ın aynı kooperatif üyesi Ravelli gömleklerinin sahibi A. T. tarafından bıçaklandığını tespit etti.

Polis tarafından aranan ancak bir türlü yakalanamayan A. T., dün iftar saatinden hemen sonra avukatıyla birlikte Cinayet Büro Amirliği'ne gelerek teslim oldu. Poliste ifade veren A. T.'nin, E. F.P.'la 3 yıl önce teknesini tamir ettirmeye çalışırken tanıştığını söylediği öğrenildi.

'KENDİMİ KORUMAK İÇİN BIÇAKLADIM'

A. T.'ın Su Ürünleri Kooperatifi'nin daha iyi duruma gelmesi için yönetime bazı uyarıları olduğunu, bu süreçte kendisinden daha eski üye olan E. F. P.'la aralarında bir soğukluk yaşandığını söylediği belirtildi. Olay günü arkadaşlarıyla otururken yanında bir kişi ile gelen E.F.P.'ın hiçbir şey söylemeden kendisine saldırdığını söyleyen A. T., "Kendimi korumak için karpuz kestiğimiz bıçağı alarak rastgele salladım. Yere düşünce oradan kaçtım" dediği öğrenildi.

Poliste işlemleri tamamlanan A. T., adliyeye sevk edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com