Arkadaşını öldürmesini Allah istemiş

Arkadaşını öldürmesini Allah istemiş
İzmir’in Karşıyaka İlçesi'nde, birlikte alkol aldıktan sonra kendisine ilişki teklifinde bulunduğu iddiasıyla arkadaşı 31 yaşındaki Nazım Kurtuldu’yu bıçaklayarak öldüren 28 yaşındaki E.A., işlemlerin ardından adliyeye sevkedildi. E.A., Emniyet Müdürlüğ

Dün saat 08.30 sıralarında 6185/3 Sokak üzerindeki trafo yanında ceset görenler polisi aradı. Ölen kişinin kuaförlük yapan ve bir süre önce işinden ayrılan Nazım Kurtuldu olduğu belirlendi. Olay yeri çevresindeki araştırmalar sırasında Nazım Kurtuldu’nun ilk olarak yaklaşık bir kilometre ileride bıçaklandığı, sonra kaçmaya çalıştığı, saklandığı trafo yanında da kan kaybından can verdiği saptandı.

CİNAYET ŞÜPHELİSİ OLAY YERİNDE YAKALANDI

Araştırmalar sırasında, olay yerinde şüpheli davranışlarda bulunan Nazım Kurtuldu’nun arkadaşı E.A.’nın bilgisine başvuruldu. Telefon kayıtlarını inceleyen polis en son görüştüğü kişilerden olduğunu tespit ettiği E.A.’yı gözaltına aldı.

Kurtuldu’yu kendisine cinsel ilişki teklifinde bulunduğu için öldürdüğünü ileri süren E.A.’nın, olayın ardından değiştirerek çöpe attığı kanlı elbiseleri de bulundu. Poliste susma hakkını kullanan E.A., işlemlerin ardından bugün Adliye'ye sevk edildi. Emniyet Müdürlüğü çıkışında E.A., cinayeti neden işlediğini soran basın mensuplarına, "Allah istedi" karşılığını verdi.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com