Arkan'dan Demirören'e sert yanıt!

Arkan'dan Demirören'e sert yanıt!
Galatasaray İkinci Başkanı Refik Arkan, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray İkinci Başkanı Refik Arkan, Fenerbahçe cephesinin "Galatasaray da potaya girecek" iddiasına yanıt verdi ve "Bir iddia çıkarsa boynumuzu uzatırız, kıvırtmayız" sözlerini kullandı.

Bugün gazetesinin haberine göre ; Arkan, Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'nda Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in 8-0'lık Ankaragücü maçını hatırlatmasını da yersiz ve anlamsız buldu.

"İDDİANAMEDE ADIMIZ GEÇMİYOR"

Refik Arkan bir süre önce "Biz Galatasaray'ın 3 katıyız. O yüzden bağırıyorlar" diyen Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir'in sözlerini "Fenerbahçe umurumuzda değil" şeklinde değerlendirmişti. Arkan, Özdemir'in dün bir gazeteye yansıyan "Galatasaray da potaya girer. Göreceksiniz neler çıkacak" söylemini de değerlendirdi. "Bunlar Nihat Bey'in görüşleri. Ama bizimle ilgili ortada hiçbir şey yok. Eğer hakkımızda bir iddia çıkarsa boynumuzu uzatırız. Biz hiç kıvırtmayız. Galatasaray olarak cezamızı çekeriz. Ne iddianamede varız, ne de bir tapemiz var. Galatasaray ile ilgili bir takibat duydunuz mu? İfademiz alındı mı" dedi.

"AYDINLAR FENERBAHÇE FORMASINI ÇIKARTTI"

Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a çağrıda bulunan Refik Arkan "İstifası kaosu büyütür" dedi. "Mehmet Bey'e haksızlık yapılmıyor desem, yanlış olur" ifadesini de kullanan Refik Arkan sözlerini şöyle bitirdi: "Mehmet Bey Fenerbahçelilikle de suçlandı. Biz Galatasaray olarak tarafsızlığına inanıyoruz. Fenerbahçe formasını o koltuğa oturduğunda çıkarttı. Tek hatası bu süreci uzatmak oldu.

"FENERBAHÇE'Yİ ANLIYORUZ AMA..."

Fenerbahçe'nin talebine aslında manevi olarak düşündüğünde hak verdiğini ifade eden Refik Arkan "Onların durumuna da hassasiyet göstermek gerekir. Ne var ki kurallar net. Mahkeme kararına bir de Yargıtay aşamasını eklerseniz, 5-6 yıllık bekleme sürecini ne Türk futbolu, ne UEFA kaldırır" dedi. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com