Arkasını Yahudilere Dayadı!

Arkasını Yahudilere Dayadı!
CNN sunucusu Sanchez, 'Yahudiler güçsüz değil' dedi, işinden kovuldu. İçini ise Takvim'e döktü. Önemli güçlerin arkasında Yahudiler var. Bu nedenle İsrail mağdur olamaz...

CNN'in Hispanik yüzü Rick Sanchez, bir radyo programında, "CNN ve tüm medyayı Yahudiler yönetiyor" açıklaması yüzünden işinden kovulmuştu. Yahudiler'in güçsüz olmadığını vurgulayan sunucu Takvim'e konuştu. Sanchez'in açıklamalarından satır başları ise şöyle:

GÜÇLERİ KORKUNÇ:
ABD medyasında Yahudiler'in gücü korkunç boyutlarda. Arkadaş ortamında dahi objektif olamıyorsunuz. Daima olaylara Yahudiler'in mutlu olacağı pencereden bakıyorsunuz. Aksi durumda benim gibi işsiz kalıyorsunuz. Benim başıma gelen olay, ne ilk ne de son olacak. ABD'de sadece gazeteciler değil, profesörler bile 'Yahudiler'i eleştirdikleri' için üniversiteden atılıyor.

KİMSE BENİ SAVUNMADI:
Yaşadığım olay nedeniyle hiçbir gazeteci arkadaşım beni savunmadı. Ancak onlara kızamıyorum. Çünkü beni savunurlarsa işten atılırlar. ABD'de medyanın dışında büyük destek alıyorum. Birçok iş teklifi aldım. Ancak ben gazetecilik yapmak istiyorum. Ben gazeteciyim ve inanın İsrail haksızlığa uğradığında onları da savunurum.

SINIRLARI AŞARSANIZ:
CNN benimle çalışmak için büyük çaba harcamıştı. Kübalı olmam benim için büyük bir artıydı. Ancak Yahudi sınırlarını aşmadığınız sürece ABD'de var olabilirsiniz.

DÜNYAYA HÜKMEDİYORLAR:
Nüfus olarak çok az olan Yahudiler'in hükmettiği paranın rakamlarını kimse tahmin edemez. Öyle ulaşılması güç rakamlar ki, ABD'de değil dünyada hiçkimse Yahudiler'i karşısına almak istemiyor. Birçok önemli gücün arkasında Yahudi sermayesi bulunuyor. Ben de haklı olarak mağdur İsrail düşüncesine katılmıyorum, bundan sonra da fikrim değişmeyecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com