Arsenal kesenin ağzını açıyor

Arsenal kesenin ağzını açıyor
Arsenal taraftar grupları takımın Lig Kupası'nda 4. küme takımı Bradford City'e elenmesi sonrası yönetim kurulu başkanı Ivan Gazidis ile biraraya geldi. Taraftardan özür dileyen Gazidis, menajer Wenger'e ara transfer dönemi için geniş bir bütçe verileceği
Arsenal'in en güçlü kadrosuyla çıktığı maçta 4. küme ekiplerinden Bradford'a boyun eğmesi sonrası takımın en etkili taraftar grubunun temsilcileri, yönetim kurulu başkanı Ivan Gazidis ile 2 saat süren bir toplantı yaptı.
 
Gazidis'e son dönemde Fabregas - Nasri - Van Persie - Song gibi oyuncuların satışından elde edilen büyük gelire karşın neden menajer Wenger'in transfere harcama yapmaya çekindiği sorusu yöneltildi.
 
Taraftar grubunun sözcüsü Tim Payton, "Kulübün elinde çok fazla para bulunuyor. Bu paranın artık yıldız oyuncuların kadroya katılması için harcanmasını istiyoruz" dedi. Payton'a göre yönetim kurulu başkanı Gazidis, Bradford City karşısında alınan yenilgi nedeniyle kendilerinden özür diledi ve ara transfer dönemi için menajer Wenger'e geniş bir bütçe verileceğini açıkladı.
 
Görüşme sonrası taraftar grupları yeni oyuncuların takıma katılmasının ardından Wenger'in performansının yeniden değerlendirilmesi konusunda görüş birliğine vardı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com