Arsene Wenger: "Ocakta Messi'yi alacağız"

Arsene Wenger: "Ocakta Messi'yi alacağız"
İngiltere Premier Lig'den Arsenal'ın deneyimli çalıştırıcısı Arsene Wenger, büyük bir ismi transfer edecek misiniz sorusuna "Ocak ayında Lionel Messi'yi alacağız" diyerek esprili bir yanıt verdi.
İngiltere Premier Lig'de iyi durumda olmayan Arsenal, en son Carling Cup'tan da elenince eleştirilerin dozu arttı. Tüm bu eleştirilere rağmen Arsenal'ın teknik direktörü Arsene Wenger takımını koruyor. Wenger yaptığı açıklamada oyuncularına sahip çıkarken Messi ile ilgili yaptığı espiri basın mensuplarını güldürdü. 

İşte Fransız hocanın sözleri:
 
"Şimdiye kadar aldığımız sonuçlardan daha iyisini alacak bir takımım var; inanın bana. Eski dönemlerde aldığımız kupalarda konsatrasyonumuz daha düşüktü."
 
"Onlar da üzülüyorlar. Siz Bradford maçında onların hiçbir şeyi umursamayıp evlerine gittiğini düşünüyorsunuz."
 
"Tek fark yeni bir takım yaratmış olmamız. Bazı oyuncularımız sakatlıktan dönünce ve birkaç takviye sonunda, sezon sonu gerçek kalitemizi kanıtlayacağımızı düşünüyorum."
 
"Takıma kalitesiz diyemezsiniz. Chamakh, Squillaci milli olmuş oyuncular. Birincisi onların aldığı paraları bilmiyorsunuz. İkincisi ise bir oyuncu aldığı ücretten dolayı suçlanamaz."
 
"Bakın, her zaman kendi kaynaklarımızdan istifade etmemiz gerektiğini söylüyorum. Sizin büyük oyuncu transferi derken kastettiğiniz nedir? Ocak ayında Lionel Messi'yi transfer edip sizi şaşırtacağız"  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com